English German Polish
Powered by OrdaSoft!
Telefon +48 506 45 45 45


Firma JL-BUD

PROFESJONALNE I NOWOCZESNE BUDOWNICTWO

Świadczymy usługi na rynku budowalnym od 2009 roku. Realizujemy kompleksowo  inwestycje obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowej i rolniczej. Jesteśmy znani z wykwalifikowanej i doświadczonej kadry, stosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych i rzetelnego wykonywania zleceń w możliwie najszybszym czasie i atrakcyjnej cenie. To wszystko sprawia, że nasze działania zawsze kończą się sukcesem.

PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU


W naszej pracy nie ma miejsca na improwizację. Wyróżniamy się profesjonalizmem w każdym calu. Nasza kadra menadżerska planuje drobiazgowo  realizacje, dostarcza rozwiązania, koordynuje prace wykonawców oraz dostawców. Dysponujemy  własną, rozbudowaną bazą sprzętową. Koparki, ładowarki, rusztowania,  transport ciężarowy i osobowy oraz kadra pracowników posiadająca wieloletnie doświadczenie w budownictwie to nasze atuty

KOMPLEKSOWA OFERTA NA MIARĘ POTRZEB


Rozumiemy, że liczą się dla Ciebie rezultaty i solidnie wykonana praca. Dlatego naszym priorytetem jest dostarczanie trwałych i skutecznych rozwiązań, z których będziesz w pełni zadowolony. Dzięki gwarancji jaką udzielamy, masz komfortowe poczucie pewności, że otrzymasz to, czego oczekiwałeś i że będziesz czuć pełną satysfakcję z wyboru firmy JL-BUD Sp. z o.o.

Nasze kompleksowe usługi obejmują generalne wykonawstwo m.in.:
 

  • budownictwo mieszkaniowe
  • budownictwo komercyjne
  • budownictwo przemysłowe
  • budownictwo rolnicze
  • wynajem rusztowania
  • wynajem ładowarek teleskopowych, koparek i innego sprzętu budowlanego


Zobacz szczegółową listę naszych usług w dziale OFERTA

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.