Aktualności

1 July 2019
admin

Budowa osiedla „Słoneczne Wzgórze” w Piątnicy przez Lewiarz Development

developer w łomży

Własny dom jest marzeniem każdej rodziny.

Dlatego, pod firmowym szyldem- Lewiarz Development, postanowiliśmy ułatwić osiągniecie tego celu.

Zaprojektowane przez Nas osiedle położone jest na pięknym wzgórzu, z którego rozpościera się widok na panoramę Łomży. Lokalizacja zapewnia nie tylko piękne widoki, ale przede wszystkim komfort mieszkania. Jest to miejsce przeznaczone dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój, a jednocześnie potrzebują mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Developer: Osiedle domów


Posiadamy w ofercie jednorodzinne domy wolnostojące oraz dwulokalowe domy, typu bliźniak. Każdy projekt posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, a także poddasze użytkowe. Nowoczesne aranżacje elewacji podkreślają reprezentacyjny charakter domów. Co więcej, całość akcentują naturalne okładziny oraz przeszklone balustrady.
developer łomża
Nade wszystko zależy nam na satysfakcji klientów, a także na rozwoju i poszerzaniu wiedzy. Im więcej tworzymy projektów, tym więcej mamy zadowolonych klientów. Wszystko to dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników. Włączając w to oczywiście fachowców, którzy z nami współpracują od lat.

Jako developer, staramy się przede wszystkim ułatwić proces sprzedaży i kupna budynku.

Co więcej, wyróżniamy się na rynku nieruchomości (nie tylko w  Łomży) terminowością oraz sumiennym wypełnianiem obowiązku, jakim jest stworzenie nowych domów.

Kontakt

Dane firmowe
JL Sp. z o.o.
ul. Forteczna 27
18-421 Piątnica
NIP: 7182143506
REGON: 363872747
Biuro
plac Kościuszki 1 (I piętro)
18-400 Łomża