JLBUD
Telefon: +48 506 45 45 45 Adres eMail: biuro@jl-bud.pl
JL-BUD

Koordynator Inwestycji Budowlanych

Miejsce pracy: Łomża

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Główne obowiązki:

• analiza dokumentacji projektowej,
• przygotowanie inwestycji budowlanych do realizacji,
• kontrola realizacji inwestycji (współpraca z kierownikiem budowy),
• kontakt z podwykonawcami,
• dbanie o terminowość,
• przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
• sporządzanie wymaganych dokumentów zgodnie z wytycznymi umowy
• sporządzanie dokumentów niezbędnych do prowadzenia prac inwestycyjnych,
• koordynacja projektowa i prawidłowy obieg dokumentacji,
• przygotowanie dokumentów, wniosków urzędowych, pism związanych z realizacją prac budowlanych,
• sporządzanie i wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców oraz wstępna analiza otrzymanych ofert.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe (inżynier budownictwa),
• doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny),
• doświadczenie w realizacji inwestycji z sektora zamówień publicznych (mile widziane),
• znajomości procedur budowlanych, prawa budowlanego i administracyjnego (mile widziane),
• znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel), AutoCad, programów kosztorysowych,
• umiejętności pracy w zespole,
• umiejętność analizy projektów, map projektowych i dokumentacji technicznej,
• praktyczna znajomość zagadnień związanych z realizacją nowych inwestycji
• kreatywność,
• umiejętność kompletowania dokumentów,
• rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu zadań,
• bardzo dobra organizacja pracy i terminowość,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• zdolność analitycznego myślenia
• prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Możliwości rozwoju zawodowego,
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane pracą w JL Sp.  z o.o. prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres email: praca@jl-bud.pl lub złożyć osobiście w siedzibie Spółki.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności

w ramach Programu Pomoc Techniczna.

Dane Firmowe

JL Sp. z o.o.

Plac Tadeusza Kościuszki 1

18-400 Łomża

NIP: 7182143506

REGON: 363872747

Biuro

Plac Kościuszki 1 (1 piętro),

+48 506 45 45 45