English German Polish
Powered by OrdaSoft!
Telefon +48 506 45 45 45

REFERENCJE

Wypracowaliśmy sobie markę godnego partnera biznesowego, rzetelnego oraz przede wszystkim uczciwego wykonawcy.

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI:


  • MPGKiM ZB, Z-ca Dyrektora inż. Marek Olbryś
    MPGKiM ZB w Łomży zaświadcza, że firma JL Jarosław Lewiarz wykonała roboty budowlane w zakresie ocieplenia ścian zewnętrznych budynków przy ulicy Kazańskiej 5 i Dmowskiego 5 w Łomży wraz z robotami towarzyszącymi. Realizowane zadania wykonywane były zgodnie z dokumentacją techniczną, sztuką budowlaną, normami i przepisami budowlanymi oraz wymogami Zamawiającego. Niniejszy zakład możemy polecić jako wiarygodnego i solidnego wykonawcę robót.

  • URZĄD GMINY PIĄTNICA, Wójt Gminy Edward Łada
    Wójt Gminy Piątnica potwierdza, że firma JL Jarosław Lewiarz wykonała dla Gminy Piątnica zadanie budowlane pn. "Remont budynku wielofunkcyjnego w miejscowości Murawy", współfinansowane ze środków EFR w ramach działania PROW na lata 2007-2013. Zakres robót obejmował kompleksowy remont budynku. Przez cały okres współpracy wykonawca wykazywał się rzetelnoscią i profesjonalizmem, zawsze chętnie i z zaangażowaniem służył swoją wiedzą i doświadczeniem.

  • ZMK BIAŁYSTOK, Z-ca Dyrektora inż. Jerzy Łukaszuk
    Niniejszym pismem potwierdzamy, iż firma JL Jarosław Lewiarz wykonała na nasze zlecenie zadanie pn. "Ocieplenie elewacji i wymiana stolarki okiennej i drzwiowej wraz z robotami towarzyszącymi budynku przychodni przy ul. Radzymińskiej 16 w Białymstoku". Powyższe prace zostały wykonane w sposób fachowy i terminowy. Przedsiębiorstwo Budowlane JL Jarosław Lewiarz wyróżnia się elastycznością, szybkością wykonania oraz rzetelnością we współpracy. Mimo, iż wszystkie prace były wykonywane w budynku użytkowanym nie odnotowano sytuacji konfliktowych pomiędzy pracownikami a najemcami. Firma spełnia wszystkie stawiane przez nas wymagania, dlatego polecamy ją z pełną odpowiedzialnością innym inwestorom, jako godnego zaufania, rzetelnego, terminowego i bezkonfliktowego wykonawcę.
 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.