JLBUD
Telefon: +48 506 45 45 45 Adres eMail: biuro@jl-bud.pl
JL-BUD

BUDOWA OSIEDLA „SŁONECZNE WZGÓRZE” W PIĄTNICY PRZEZ LEWIARZ DEVELOPMENT

WŁASNY DOM JEST MARZENIEM KAŻDEJ RODZINY.

DLATEGO, POD FIRMOWYM SZYLDEM- LEWIARZ DEVELOPMENT, POSTANOWILIŚMY UŁATWIĆ OSIĄGNIECIE TEGO CELU.

Zaprojektowane przez Nas osiedle położone jest na pięknym wzgórzu, z którego rozpościera się widok na panoramę Łomży. Lokalizacja zapewnia nie tylko piękne widoki, ale przede wszystkim komfort mieszkania. Jest to miejsce przeznaczone dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój, a jednocześnie potrzebują mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

DEVELOPER: OSIEDLE DOMÓW

Posiadamy w ofercie jednorodzinne domy wolnostojące oraz dwulokalowe domy, typu bliźniak. Każdy projekt posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, a także poddasze użytkowe. Nowoczesne aranżacje elewacji podkreślają reprezentacyjny charakter domów. Co więcej, całość akcentują naturalne okładziny oraz przeszklone balustrady.

Nade wszystko zależy nam na satysfakcji klientów, a także na rozwoju i poszerzaniu wiedzy. Im więcej tworzymy projektów, tym więcej mamy zadowolonych klientów. Wszystko to dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników. Włączając w to oczywiście fachowców, którzy z nami współpracują od lat.

JAKO DEVELOPER, STARAMY SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM UŁATWIĆ PROCES SPRZEDAŻY I KUPNA BUDYNKU.

Co więcej, wyróżniamy się na rynku nieruchomości (nie tylko w  Łomży) terminowością oraz sumiennym wypełnianiem obowiązku, jakim jest stworzenie nowych domów.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności

w ramach Programu Pomoc Techniczna.

Dane Firmowe

JL Sp. z o.o.

Plac Tadeusza Kościuszki 1

18-400 Łomża

NIP: 7182143506

REGON: 363872747

Biuro

Plac Kościuszki 1 (1 piętro),

18-400 Łomża

+48 506 45 45 45